Kariera

Wspólnie tworzymy miejsce, w którym realizujemy ambicje zawodowe i rozwijamy nasze pasje.

Aktualne oferty pracy.

Inżynier ds. rozwoju produktów i wdrożeń (Dział Modułów Optycznych)

Salumanus Sp. z.o.o – jesteśmy polską firmą teleinformatyczną z Krakowa i działamy na rynku już od 20 lat! Nasz zespół tworzą entuzjaści zaawansowanych technologii, osoby otwarte na świat i mające ciekawe zainteresowania. Wśród inżynierów mamy pasjonatów elektroniki, automatyki i technologii światłowodowych, którzy zajmują się urządzeniami i systemami do przesyłania danych. Nasz sprzęt i rozwiązania są sprzedawane przez zespół handlowy działający z Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Obecnie, do zespołu inżynierów w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie badań laboratoryjnych modułów optycznych,
  • opracowywanie kompatybilności modułów optycznych,
  • przeprowadzanie testów modułów optycznych w infrastrukturze sieciowej klientów,
  • uczestnictwo we wdrożeniach przeprowadzanych zdalnie oraz u klientów,
  • dokumentowanie wyników prac w systemach bazodanowych,
  • uczestnictwo w opracowywaniu narzędzi do obsługi modułów optycznych,
  • uczestnictwo w projektach sprzedażowych w zakresie doboru modułów i właściwej kompatybilności,
  • szkolenie członków zespołu inżynierskiego,
  • udzielanie wsparcia technicznego członkom zespołu inżynierskiego – trzecia linia wsparcia.

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, telekomunikacja, fizyka)
  • wiedza z zakresu mikroelektroniki
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • pożądana wiedza w zakresie technologii sieciowych i transmisyjnych
  • pożądana wiedza w zakresie sieci optycznych
  • dociekliwość, kreatywność oraz wytrwałość w poszukiwaniu rozwiązań
  • metodyczne rozwiązywanie problemów
  • uczciwość, sumienność, skrupulatność,
  • komunikatywność, odpowiedzialność
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • prawo jazdy kat. B

TO OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma współpracy,
  • Praca w nowoczesnym biurze blisko centrum Krakowa,
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską, pociągiem, samochodem, rowerem (plus miejsce na rowery),
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Ciekawe projekty i realizacje,
  • Możliwość przeprowadzania testów i symulacji w firmowym laboratorium sieci optycznych,
  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne.

BENEFITY

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Spotkania integracyjne

WIDEŁKI PŁACOWE

  • Od 7500 zł do 10000 zł brutto

Inżynier Wsparcia Technicznego ds. produktów optoelektronicznych (Dział Modułów Optycznych)

  • Programowanie, testowanie i serwisowanie urządzeń optoelektronicznych,
  • Pomoc techniczna dla klientów firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu,
  • Uczestnictwo w rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań teleinformatycznych.

  • Wykształcenie techniczne w zakresie elektroniki, telekomunikacji, automatyki, robotyki, informatyki lub nauk pokrewnych,
  • Wiedza z zakresu techniki mikroprocesorowej – projektowanie, programowanie,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,
  • Chęć poszerzania wiedzy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wiedza w zakresie technologii sieciowych będzie dodatkowym atutem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

BENEFITY

  • Od 6 000 do 9 000 zł brutto

Nasze wartości.

Szacunek
Szanuję innych i poglądy
Odpowiedzialność
Odpowiadam za swoją pracę, sukces mojego zespołu i całej firmy
Dążenie do doskonałości
Stale podnoszę sobie poprzeczkę
Entuzjazm
Lubię to, co robię

Leading Telecommunication Networks.